STOKKE PARK AS
Suljettu 1. syyskuuta 2023, Vapaaehtoinen selvitystila
Zeiner Eiendom | Zeiner Eiendom
Avainsanat
apartmentsrentalagricultural landagricultural properties
Linkit
Organisaatio
- Hallituksen puheenjohtaja
- JL
- Toiminta-aika
- 8 vuotta
- - 2. heinä 2015 – 1. syys 2023
- Tyyppi
- Osakeyhtiö
- ALV-rekisteröity
- Kyllä
- Työntekijöiden määrä
- 0
Talous
- Vuositulos 2021
- −9 554
- NOK
- Oma pääoma yhteensä 2021
- 217 146
- NOK
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Johto
Hallitus
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
JL | Hallituksen puheenjohtaja | - |
TS 1962 | Hallituksen jäsen | - |
Muut
| Nimi | Rooli | Osakkeet |
|---|---|---|
| Kirjanpitäjä | - |
Viimeksi päivitetty: 13. huhti 2023
Omistusosuus
Ei saatavilla olevia tietoja
Talous
NOK:ssa
Yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Vuositulos yhteensä | −9 554 |
Vastaavat yhteensä | 220 423 |
Velat yhteensä | 3 278 |
Oma pääoma yhteensä | 217 146 |
T&T
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Liiketoiminnan tuotot yhteensä | 0 |
Liiketoiminnan kulut yhteensä | 12 249 |
Liiketulos | −12 249 |
Rahoitustuotot/-kulut | 0 |
Tulos ennen veroja | −12 249 |
Verot ja satunnaiset tuotot/kulut yhteensä | −2 695 |
Vuositulos yhteensä | −9 554 |
Taseen yhteenveto
| Vuosi | 2021 |
|---|---|
Pysyvät vastaavat yhteensä | 8 351 |
Vaihtuvat vastaavat yhteensä | 212 072 |
Vastaavat yhteensä | 220 423 |
Lyhytaikainen velka | 3 278 |
Pitkäaikainen velka | 0 |
Velat yhteensä | 3 278 |
Sijoitettu pääoma | 275 828 |
Kertyneet voittovarat | −58 682 |
Oma pääoma yhteensä | 217 146 |
Oma pääoma ja velat yhteensä | 220 422 |
Luokittelu
21st yritysluokittelu
Ei-rahoituslaitokset
2100
Yksityiset ei-rahoitukselliset yhtiöitetyt yritykset
Toimialaluokitusstandardit
L
Pääasiallinen toimiala-alue
Kiinteistöalan toiminta
68
Toiminta
Kiinteistöalan toiminta
68.2
Pääasiallinen toimialaryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.20
Teollisuusryhmä
Omien tai leasing-kiinteistöjen vuokraus ja hallinta
68.209
Teollisuusryhmä
Muiden kiinteistöjen vuokraus ja hallinta