Roolit
Johto
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Managing Director/CEO | 61 899 994 | 185 961 469 | 10 % epäsuoraan |
Hallituksen tehtävät
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Chairman | - | 7 469 591 | 100 % suoraan | |
| Board Member | 139 806 | 715 919 | 10 % epäsuoraan | |
| Chairman | 10 772 391 | 1 182 287 | 10 % epäsuoraan | |
| Chairman | - | 7 603 961 | 8.95 % epäsuoraan | |
| Chairman | 239 751 154 | 10 985 114 | 8.4 % epäsuoraan | |
| Chairman | - | 36 636 898 | 8.4 % epäsuoraan | |
| Chairman | 8 776 263 | 996 433 | 8.4 % epäsuoraan | |
| Chairman | 88 980 913 | 7 249 177 | 8.4 % epäsuoraan | |
| Chairman | 2 753 984 | 1 641 720 | 8.4 % epäsuoraan | |
| Chairman | 24 685 877 | 2 073 117 | 8 % epäsuoraan | |
| Chairman | 8 425 566 | 1 337 926 | 7.73 % epäsuoraan | |
| Chairman | 10 451 884 | 2 683 781 | 7.73 % epäsuoraan | |
| Chairman | 15 302 677 | 1 354 345 | 7.73 % epäsuoraan | |
| Chairman | 24 915 802 | 3 870 069 | 7.5 % epäsuoraan | |
| Chairman | 7 622 186 | 23 425 538 | 7 % epäsuoraan | |
| Chairman | 49 202 646 | 18 752 336 | 6.98 % epäsuoraan | |
| Chairman | 25 397 551 | 5 709 907 | 5.6 % epäsuoraan | |
| Board Member | 65 108 734 | 5 429 842 | 5.42 % epäsuoraan | |
| Chairman | 59 192 288 | 9 871 213 | 5.25 % epäsuoraan | |
| Chairman | 48 960 516 | 9 383 883 | 5.25 % epäsuoraan | |
| Chairman | 50 011 505 | 37 523 313 | 5.2 % epäsuoraan | |
| Chairman | 71 878 428 | 7 385 598 | 5.2 % epäsuoraan | |
| Board Member | - | 1 394 743 366 | 5.2 % epäsuoraan | |
| Board Member | - | 1 100 940 090 | 5.2 % epäsuoraan | |
| Board Member | - | 1 095 845 199 | 5.2 % epäsuoraan | |
| Board Member | 8 724 903 | 15 757 425 | 4.46 % epäsuoraan | |
| Chairman | - | 81 944 | 2.6 % epäsuoraan | |
| Board Member | 1 172 584 | −1 044 027 | 2.17 % epäsuoraan | |
N Selvitystilassa | Board Member | - | 10 585 422 | 2.17 % epäsuoraan |
N Selvitystilassa | Board Member | - | 35 992 915 | 0.52 % epäsuoraan |
| Board Member | 578 575 000 | 72 686 000 | - | |
| Board Member | 150 | 5 573 605 030 | - | |
| Chairman | - | 398 214 990 | - | |
| Chairman | 7 198 282 | 1 329 425 | - | |
| Chairman | 1 136 383 | 1 298 318 | - |
Liittyvät toimialat4
Suorat suhteet5
- TA
Tor Arne Utgård1965
MALLING & CO FORVALTNING AS, MALLING & CO MARKETS AS, MALLING & CO TECHNOLOGY AS, MALLING & CO FORVALTNING HOLDING AS, MALLING & CO VÅGEN AS, MALLING LET.NO AS, MALLING & CO BERGEN AS, MALLING & CO ENERGI OG MILJØ AS, MALLING & CO VENTURE AS, MALLING & CO RESEARCH AND VALUATION AS, MALLING & CO NÆRINGSMEGLING AS, MALLING & CO EIENDOMSDRIFT AS, MALLING & CO RESIDENTIAL AS, MALLING & CO LEIETAKERRÅDGIVNING AS, MALLING & CO DRIFT AS, MALLING & CO DRAMMEN AS, MALLING & CO EIENDOMSUTVIKLING AS, MALLING & CO CORPORATE REAL ESTATE AS, MALLING BUSINESS SOLUTIONS AS
- PT
MALLING & CO MARKETS AS, MALLING & CO TECHNOLOGY AS, MALLING & CO FORVALTNING HOLDING AS, MALLING LET.NO AS, MALLING & CO PROPERTY PARTNERS AS, EIENDOMSHUSET MALLING & CO AS, MALLING & CO ENERGI OG MILJØ AS, MALLING & CO INVESTMENT MANAGEMENT AS, MALLING & CO VENTURE AS, MALLING & CO RESEARCH AND VALUATION AS, MALLING & CO NÆRINGSMEGLING AS, MALLING & CO LEIETAKERRÅDGIVNING AS, MALLING & CO DRAMMEN AS, MALLING & CO EIENDOMSUTVIKLING AS, MALLING & CO CORPORATE REAL ESTATE AS, MALLING & CO HOTELIA AS, MALLING BUSINESS SOLUTIONS AS, MALLING & CO TRONDHEIM AS
- CK
MALLING & CO FORVALTNING AS, MALLING & CO TECHNOLOGY AS, MALLING & CO FORVALTNING HOLDING AS, FAZILE AS, MALLING & CO VÅGEN AS, MALLING & CO BERGEN AS, EIENDOMSHUSET MALLING & CO AS, MALLING & CO EIENDOMSDRIFT AS, MALLING & CO RESIDENTIAL AS, MALLING & CO DRIFT AS, MALLING & CO EIENDOMSUTVIKLING AS, MALLING BUSINESS SOLUTIONS AS
Osakkeet omistaa Anders Berggren
| Nimi | Osakesarja | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Jaa |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 0 | 7 469 591 | 100 % suoraan | |
139 806 | 715 919 | 10 % epäsuoraan | ||
61 899 994 | 185 961 469 | 10 % epäsuoraan | ||
10 772 391 | 1 182 287 | 10 % epäsuoraan | ||
0 | 7 603 961 | 8.95 % epäsuoraan | ||
239 751 154 | 10 985 114 | 8.4 % epäsuoraan | ||
0 | 36 636 898 | 8.4 % epäsuoraan | ||
8 776 263 | 996 433 | 8.4 % epäsuoraan | ||
88 980 913 | 7 249 177 | 8.4 % epäsuoraan | ||
2 753 984 | 1 641 720 | 8.4 % epäsuoraan | ||
24 685 877 | 2 073 117 | 8 % epäsuoraan | ||
8 425 566 | 1 337 926 | 7.73 % epäsuoraan | ||
10 451 884 | 2 683 781 | 7.73 % epäsuoraan | ||
15 302 677 | 1 354 345 | 7.73 % epäsuoraan | ||
24 915 802 | 3 870 069 | 7.5 % epäsuoraan | ||
7 622 186 | 23 425 538 | 7 % epäsuoraan | ||
49 202 646 | 18 752 336 | 6.98 % epäsuoraan | ||
25 397 551 | 5 709 907 | 5.6 % epäsuoraan | ||
65 108 734 | 5 429 842 | 5.42 % epäsuoraan | ||
59 192 288 | 9 871 213 | 5.25 % epäsuoraan | ||
48 960 516 | 9 383 883 | 5.25 % epäsuoraan | ||
50 011 505 | 37 523 313 | 5.2 % epäsuoraan | ||
0 | 1 394 743 366 | 5.2 % epäsuoraan | ||
71 878 428 | 7 385 598 | 5.2 % epäsuoraan | ||
M Suljettu | 0 | 19 403 | 5.2 % epäsuoraan | |
0 | 1 100 940 090 | 5.2 % epäsuoraan | ||
0 | 125 642 101 | 5.2 % epäsuoraan | ||
0 | 1 095 845 199 | 5.2 % epäsuoraan | ||
0 | 16 672 | 5.2 % epäsuoraan | ||
0 | 17 115 | 5.2 % epäsuoraan | ||
0 | 17 115 | 5.2 % epäsuoraan | ||
0 | 17 390 | 5.2 % epäsuoraan | ||
C Suljettu | - | - | 5.2 % epäsuoraan | |
0 | 17 721 | 5.2 % epäsuoraan | ||
0 | 10 250 | 5.2 % epäsuoraan | ||
0 | 17 392 | 5.2 % epäsuoraan | ||
8 724 903 | 15 757 425 | 4.46 % epäsuoraan | ||
0 | −11 660 | 3.57 % epäsuoraan | ||
0 | 81 944 | 2.6 % epäsuoraan | ||
0 | 14 096 | 2.6 % epäsuoraan | ||
0 | 5 409 704 | 2.44 % epäsuoraan | ||
0 | 69 189 | 2.44 % epäsuoraan | ||
0 | 2 794 450 | 2.44 % epäsuoraan | ||
27 073 558 | 13 029 600 | 2.44 % epäsuoraan | ||
0 | 21 718 | 2.44 % epäsuoraan | ||
1 172 584 | −1 044 027 | 2.17 % epäsuoraan | ||
N Selvitystilassa | 0 | 10 585 422 | 2.17 % epäsuoraan | |
0 | −69 248 | 1.73 % epäsuoraan | ||
825 720 | 21 116 515 | 0.84 % epäsuoraan | ||
N Selvitystilassa | 0 | 35 992 915 | 0.52 % epäsuoraan |
Rajattu suoriin omistusasemiin 0,5 % tai enemmän.