Roolit
Hallituksen tehtävät
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Board Member | - | 26 279 614 | 30 % suoraan | |
| Board Member | - | 8 750 000 | 9.57 % epäsuoraan | |
| Board Member | 101 275 000 | 26 581 000 | 9.57 % epäsuoraan | |
| Board Member | 2 725 621 000 | 157 308 000 | 9.57 % epäsuoraan | |
| Board Member | 14 263 000 | 5 800 000 | 9.57 % epäsuoraan | |
| Board Member | 25 249 000 | 1 185 000 | 9.57 % epäsuoraan | |
| Board Member | 13 515 000 | 2 908 000 | 9.57 % epäsuoraan | |
| Board Member | 5 100 000 | 5 695 000 | 9.57 % epäsuoraan | |
| Board Member | - | 6 918 000 | 9.57 % epäsuoraan | |
| Board Member | 4 396 000 | 3 419 000 | 9.57 % epäsuoraan | |
| Board Member | 2 045 000 | 484 000 | 9.57 % epäsuoraan | |
| Board Member | 4 336 000 | 2 895 000 | 9.57 % epäsuoraan | |
| Board Member | 2 326 000 | 3 946 000 | 9.57 % epäsuoraan | |
| Board Member | 17 909 000 | 224 628 000 | 9.57 % epäsuoraan | |
| Alternate Member | 20 611 345 | 35 794 052 | 4.79 % epäsuoraan |
Viimeksi päivitetty: 25. huhti 2026
Liittyvät toimialat1
Suorat suhteet5
Osakkeet omistaa Christoffer Haug
| Nimi | Osakesarja | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Jaa |
|---|---|---|---|---|
B-aksjer | 0 | 26 279 614 | 30 % suoraan | |
2 326 000 | 3 946 000 | 9.57 % epäsuoraan | ||
14 263 000 | 5 800 000 | 9.57 % epäsuoraan | ||
4 336 000 | 2 895 000 | 9.57 % epäsuoraan | ||
25 249 000 | 1 185 000 | 9.57 % epäsuoraan | ||
13 515 000 | 2 908 000 | 9.57 % epäsuoraan | ||
4 396 000 | 3 419 000 | 9.57 % epäsuoraan | ||
5 100 000 | 5 695 000 | 9.57 % epäsuoraan | ||
2 725 621 000 | 157 308 000 | 9.57 % epäsuoraan | ||
2 045 000 | 484 000 | 9.57 % epäsuoraan | ||
101 275 000 | 26 581 000 | 9.57 % epäsuoraan | ||
0 | 274 633 158 | 9.57 % epäsuoraan | ||
0 | 6 918 000 | 9.57 % epäsuoraan | ||
17 909 000 | 224 628 000 | 9.57 % epäsuoraan | ||
0 | 8 750 000 | 9.57 % epäsuoraan | ||
20 611 345 | 35 794 052 | 4.79 % epäsuoraan | ||
1 350 324 401 | 112 693 003 | 4.79 % epäsuoraan |
Rajattu suoriin omistusasemiin 0,5 % tai enemmän.
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025