Roolit
Johto
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - | - | 100 % suoraan | |
| Toimitusjohtaja | - | - | 100 % epäsuoraan | |
| Toimitusjohtaja | - | 99 194 | 38 % epäsuoraan | |
| Toimitusjohtaja | - | - | 38 % epäsuoraan |
Hallituksen tehtävät
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | - | 100 % suoraan | |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | - | 100 % epäsuoraan | |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | 99 194 | 38 % epäsuoraan | |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | - | 38 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | 9 414 227 | 202 646 053 | 38 % epäsuoraan | |
| Hallituksen puheenjohtaja | 1 100 684 167 | 142 706 512 | 32.6 % epäsuoraan | |
| Hallituksen puheenjohtaja | 429 119 | −1 336 135 | 19 % epäsuoraan | |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | 6 611 218 | 19 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | 6 921 950 | 9.5 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | 259 290 | - | |
| Hallituksen jäsen | 963 350 | −498 566 | - | |
| Hallituksen jäsen | - | −1 547 890 | - | |
| Hallituksen jäsen | 11 695 379 | 3 960 394 | - | |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | - | - | |
| Hallituksen jäsen | 337 680 | 6 802 195 | - | |
| Hallituksen jäsen | 563 873 | 852 332 | - | |
| Hallituksen jäsen | 218 528 | −787 511 | - | |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | −27 334 | - | |
| Hallituksen jäsen | 12 440 362 | 25 521 654 | - | |
| Varajäsen | 5 955 893 | −47 434 | - | |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | 14 565 | - | |
S Suljettu | Hallituksen jäsen | - | 2 554 | - |
| Hallituksen jäsen | 1 600 706 | 255 459 | - | |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | 14 074 | - | |
| Hallituksen puheenjohtaja | 2 446 706 | 6 090 580 | - | |
| Hallituksen puheenjohtaja | 19 932 573 | −3 858 884 | - | |
| Hallituksen jäsen | 107 352 937 | 103 676 728 | - | |
| Hallituksen jäsen | - | 24 262 | - | |
| Hallituksen jäsen | 1 914 517 | 5 609 158 | - | |
| Hallituksen jäsen | - | 85 882 340 | - | |
| Hallituksen jäsen | 52 685 728 | 339 736 880 | - | |
| Hallituksen puheenjohtaja | 251 234 | −213 653 | - | |
| Hallituksen jäsen | - | 937 907 | - | |
| Hallituksen jäsen | 9 787 565 | 1 429 314 | - | |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | 5 000 000 | - | |
| Hallituksen jäsen | 81 712 108 | −296 495 | - | |
| Hallituksen jäsen | - | - | - | |
| Hallituksen jäsen | 29 959 906 | 219 935 | - | |
| Hallituksen jäsen | 790 000 | 1 517 177 | - | |
| Hallituksen jäsen | - | - | - | |
| Hallituksen jäsen | 105 029 | - | - | |
| Hallituksen jäsen | - | - | - | |
| Hallituksen jäsen | - | - | - |
Viimeksi päivitetty: 30. loka 2026
Liittyvät toimialat
6Suorat suhteet
5- LE
Lars Edvardsen1974
CHOKOLADEFABRIKKEN UTBYGGINGSSELSKAP AS, STORGATA 17 SON AS, QUATRO INVEST AS, TRONSTAD UTVIKLING AS, CHOKOLADEFABRIKKEN BARNEHAGE AS, VESTHEIMVEIEN 33 AS, FREMSTAD AS, WESSEL BOLIGUTLEIE AS, COLIBRI HELICOPTER AS, VESTBY SENTERUTVIKLING AS, CHOKOLADEFABRIKKEN PARKERING AS, MUNCH HOLDING AS, GREV LING AS, WESSEL EIENDOM AS, JOHAN HERMAN WESSELS VEI 99 AS, CHOKOLADEFABRIKKEN UTVIKLING AS, KROERVEIEN 3 AS, JI BYGG AS, VESTBY UTVIKLING AS, SANDAKER SENTER AS - TMCHOKOLADEFABRIKKEN UTBYGGINGSSELSKAP AS, STORGATA 17 SON AS, QUATRO INVEST AS, TRONSTAD UTVIKLING AS, SMAALENENE EIENDOM AS, CHOKOLADEFABRIKKEN BARNEHAGE AS, VESTHEIMVEIEN 33 AS, GUTO KIRKEVEIEN AS, FREMSTAD AS, WESSEL BOLIGUTLEIE AS, VESTBY EIENDOMSSELSKAPET AS, VESTBY SENTERUTVIKLING AS, CHOKOLADEFABRIKKEN PARKERING AS, WESSEL EIENDOM AS, JOHAN HERMAN WESSELS VEI 99 AS, CHOKOLADEFABRIKKEN UTVIKLING AS, YX EIENDOM VESTBY AS, VESTBY UTVIKLING AS, SANDAKER SENTER AS
Osakkeet omistaa Werner Isaksen
| Nimi | Osakesarja | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Jaa |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 0 | 0 | 100 % suoraan | |
0 | 0 | 100 % epäsuoraan | ||
0 | 99 194 | 38 % epäsuoraan | ||
0 | 0 | 38 % epäsuoraan | ||
9 414 227 | 202 646 053 | 38 % epäsuoraan | ||
1 100 684 167 | 142 706 512 | 32.6 % epäsuoraan | ||
429 119 | −1 336 135 | 19 % epäsuoraan | ||
0 | 6 611 218 | 19 % epäsuoraan | ||
0 | 133 788 870 | 12.67 % epäsuoraan | ||
0 | 6 921 950 | 9.5 % epäsuoraan | ||
23 695 000 | 227 978 000 | 1.35 % epäsuoraan |
Rajattu suoriin omistusasemiin 0,5 % tai enemmän.
Viimeksi päivitetty: 30. loka 2026