Roolit
Johto
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Managing Director/CEO | - | 1 920 634 | 50 % epäsuoraan | |
| Managing Director/CEO | 459 336 | 24 880 244 | 50 % suoraan | |
| Managing Director/CEO | 244 747 | 100 000 | - |
Hallituksen tehtävät
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Chairman | - | 1 920 634 | 50 % epäsuoraan | |
| Chairman | 1 163 000 | 294 248 | 50 % epäsuoraan | |
| Chairman | 459 336 | 24 880 244 | 50 % suoraan | |
| Chairman | 3 261 355 | 328 914 | 25 % epäsuoraan | |
| Chairman | 677 550 | −99 610 | 25 % epäsuoraan | |
| Chairman | - | −989 683 | 25 % epäsuoraan | |
| Chairman | - | 4 087 778 | 12.5 % epäsuoraan | |
| Chairman | 27 908 281 | 3 441 349 | 12.5 % epäsuoraan | |
| Chairman | 3 604 567 | 20 713 202 | 12.5 % epäsuoraan | |
| Board Member | 2 726 371 | −4 695 533 | 6.99 % epäsuoraan | |
| Board Member | - | −1 089 | 6.25 % epäsuoraan | |
| Chairman | - | - | - | |
| Board Member | 1 357 561 | 512 552 | - | |
| Chairman | 453 732 | 974 539 | - | |
| Chairman | 1 277 929 | 375 475 | - | |
| Board Member | - | - | - | |
| Chairman | 11 272 990 | 1 349 457 | - | |
| Chairman | 244 747 | 100 000 | - |
Viimeksi päivitetty: 16. maalis 2026
Liittyvät toimialat4
Suorat suhteet5
Osakkeet omistaa Ben Eivind Lauritzen
| Nimi | Osakesarja | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Jaa |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 459 336 | 24 880 244 | 50 % suoraan | |
0 | 1 920 634 | 50 % epäsuoraan | ||
1 163 000 | 294 248 | 50 % epäsuoraan | ||
3 261 355 | 328 914 | 25 % epäsuoraan | ||
677 550 | −99 610 | 25 % epäsuoraan | ||
157 152 | 21 939 | 25 % epäsuoraan | ||
0 | −989 683 | 25 % epäsuoraan | ||
0 | 4 087 778 | 12.5 % epäsuoraan | ||
27 908 281 | 3 441 349 | 12.5 % epäsuoraan | ||
3 604 567 | 20 713 202 | 12.5 % epäsuoraan | ||
2 726 371 | −4 695 533 | 6.99 % epäsuoraan | ||
0 | −1 089 | 6.25 % epäsuoraan | ||
38 267 777 | 1 095 845 | 5 % epäsuoraan | ||
C Suljettu | 232 401 | −117 304 | 5 % epäsuoraan | |
17 976 172 | 7 715 103 | 4.38 % epäsuoraan | ||
B Suljettu | 4 978 381 | 158 966 | 3.75 % epäsuoraan | |
257 420 | 108 476 | 3.7 % epäsuoraan | ||
9 000 | 6 026 926 | 2.51 % epäsuoraan | ||
28 330 590 | 973 591 | 2.25 % epäsuoraan | ||
0 | −505 432 | 2.25 % epäsuoraan | ||
0 | 6 566 097 | 1.7 % epäsuoraan | ||
1 459 273 | 257 375 | 0.72 % epäsuoraan |
Rajattu suoriin omistusasemiin 0,5 % tai enemmän.
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025