Roolit
Johto
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
K Suljettu | Toimitusjohtaja | 1 032 841 | −12 515 653 | 100 % epäsuoraan |
F Suljettu | Toimitusjohtaja | - | −51 320 | 100 % suoraan |
| Toimitusjohtaja | - | 4 834 588 | 100 % suoraan | |
| Toimitusjohtaja | 9 342 482 | - | 50 % epäsuoraan | |
| Toimitusjohtaja | 385 147 | - | 50 % epäsuoraan | |
| Toimitusjohtaja | 10 132 197 | 2 523 582 | 50 % epäsuoraan | |
| Toimitusjohtaja | 1 343 658 | −596 500 | 50 % epäsuoraan |
Hallituksen tehtävät
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Hallituksen jäsen | 13 140 | 30 000 | 100 % epäsuoraan | |
K Suljettu | Hallituksen puheenjohtaja | 1 032 841 | −12 515 653 | 100 % epäsuoraan |
F Suljettu | Hallituksen puheenjohtaja | - | −51 320 | 100 % suoraan |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | 4 834 588 | 100 % suoraan | |
| Hallituksen jäsen | 1 343 658 | −596 500 | 50 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | −1 041 976 | 50 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | 9 342 482 | - | 50 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | −345 309 | 50 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | 385 147 | - | 50 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | 10 132 197 | 2 523 582 | 50 % epäsuoraan | |
E Suljettu | Hallituksen jäsen | - | −178 499 | 50 % epäsuoraan |
| Hallituksen jäsen | 280 000 | 3 051 248 | 50 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | 158 222 | −509 073 | 50 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | −18 728 | 50 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | 256 398 | 50 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | 130 043 | 50 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | −38 136 | 50 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | −2 154 | 50 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | 8 500 000 | 72 816 | 50 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | −63 700 | 37.5 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | 1 123 945 | 33.33 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | −134 267 | 33.33 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | 136 936 | −172 868 | 30 % epäsuoraan | |
E Selvitystilassa | Hallituksen jäsen | - | −62 335 | 25 % epäsuoraan |
| Hallituksen jäsen | 1 332 800 | 180 599 | 25 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | 12 000 | 2 038 404 | 25 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | 1 430 | 25 % epäsuoraan | |
| Omistaja | - | −15 525 | - |
Viimeksi päivitetty: 5. elo 2026
Liittyvät toimialat
2Suorat suhteet
5- WFERSGAARD ØVRE AS, ERSGAARD BOLIG AS, ERSGAARD INDUSTRIGATA AS, ERSGAARD HAFJELL AS, ERSGAARD NORDRE PARK II AS, ERSGAARD AS, ERSGAARD INGE KROKANS VEG AS, ERSGAARD BOLIG III AS, REDSKAPSHUSET AS, ERSGAARD NORDRE PARK I AS, ERSGAARD EIENDOM AS, ERSGAARD SKOGEN AS, ERSGAARD FRITID AS, ERSGAARD REINSVOLL AS, ERSGAARD BOLIG II AS, ERSGAARD RAUFOSS AS, ERSGAARD MOELV 1 AS, ERSGAARD VATNINGA AS, ERSGAARD HAMMERSENG AS, ERSGAARD STORGATA AS, ERSGAARD EINAR SANDBERGS VEG AS, ERSGAARD STABBURSVEGEN AS, ERSGAARD FRAMNES AS, ERSGAARD FAGERNES AS
Osakkeet omistaa Anna Forr
| Nimi | Osakesarja | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Jaa |
|---|---|---|---|---|
F Suljettu | Ordinære aksjer | 0 | −51 320 | 100 % suoraan |
Ordinære aksjer | 0 | 4 834 588 | 100 % suoraan | |
13 140 | 30 000 | 100 % epäsuoraan | ||
K Suljettu | 1 032 841 | −12 515 653 | 100 % epäsuoraan | |
9 342 482 | 0 | 50 % epäsuoraan | ||
0 | −345 309 | 50 % epäsuoraan | ||
0 | −10 828 | 50 % epäsuoraan | ||
385 147 | 0 | 50 % epäsuoraan | ||
0 | 130 043 | 50 % epäsuoraan | ||
10 132 197 | 2 523 582 | 50 % epäsuoraan | ||
8 500 000 | 72 816 | 50 % epäsuoraan | ||
280 000 | 3 051 248 | 50 % epäsuoraan | ||
0 | −18 728 | 50 % epäsuoraan | ||
0 | −38 136 | 50 % epäsuoraan | ||
E Suljettu | 0 | −178 499 | 50 % epäsuoraan | |
158 222 | −509 073 | 50 % epäsuoraan | ||
0 | −2 154 | 50 % epäsuoraan | ||
1 343 658 | −596 500 | 50 % epäsuoraan | ||
0 | −1 041 976 | 50 % epäsuoraan | ||
0 | 256 398 | 50 % epäsuoraan | ||
E Suljettu | 0 | 37 068 | 50 % epäsuoraan | |
0 | −63 700 | 37.5 % epäsuoraan | ||
0 | −134 267 | 33.33 % epäsuoraan | ||
0 | 1 123 945 | 33.33 % epäsuoraan | ||
136 936 | −172 868 | 30 % epäsuoraan | ||
E Selvitystilassa | 0 | −62 335 | 25 % epäsuoraan | |
1 332 800 | 180 599 | 25 % epäsuoraan | ||
12 000 | 2 038 404 | 25 % epäsuoraan | ||
0 | 1 430 | 25 % epäsuoraan | ||
L Suljettu | 0 | 21 936 | 25 % epäsuoraan |
Rajattu suoriin omistusasemiin 0,5 % tai enemmän.
Viimeksi päivitetty: 30. loka 2026