Roolit
Johto
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Toimitusjohtaja | - | 3 877 049 | 75 % suoraan | |
| Toimitusjohtaja | 2 773 125 | 247 963 | 28.93 % epäsuoraan | |
| Toimitusjohtaja | 68 758 354 | 6 962 551 | 26.62 % epäsuoraan | |
| Toimitusjohtaja | 703 400 | −238 442 | 14.47 % epäsuoraan | |
S Suljettu | Toimitusjohtaja | - | 10 724 420 | - |
Hallituksen tehtävät
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Hallituksen puheenjohtaja | - | 3 877 049 | 75 % suoraan | |
| Hallituksen jäsen | 432 278 | 59 851 712 | 28.93 % suoraan | |
| Hallituksen jäsen | 2 773 125 | 247 963 | 28.93 % epäsuoraan | |
| Hallituksen puheenjohtaja | 4 358 905 | 1 650 190 | 28.93 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | 68 758 354 | 6 962 551 | 26.62 % epäsuoraan | |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | 9 042 974 | 26.4 % suoraan 18.9 % epäsuoraan 7.5 % | |
| Hallituksen jäsen | 395 901 207 | −7 619 992 | 23.85 % epäsuoraan | |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | 8 737 026 | 23.85 % epäsuoraan | |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | −26 660 226 | 23.85 % epäsuoraan | |
| Hallituksen puheenjohtaja | - | 44 946 | 19.29 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | 196 192 | 19.29 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | 1 677 870 | −2 967 646 | 17.3 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | 1 281 804 | 442 092 | 14.47 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | 2 309 776 | 501 886 | 14.47 % epäsuoraan | |
| Varajäsen | 608 138 | −1 667 930 | 14.47 % epäsuoraan | |
| Hallituksen jäsen | - | 714 964 | 14.47 % epäsuoraan | |
| Varajäsen | 184 200 | 15 214 700 | 14.47 % epäsuoraan | |
T Suljettu | Varajäsen | - | 934 358 | 4.82 % epäsuoraan |
T Suljettu | Hallituksen puheenjohtaja | - | −2 039 940 | - |
| Varajäsen | - | 18 193 196 | - | |
D Suljettu | Hallituksen puheenjohtaja | 3 589 625 | −6 371 185 | - |
S Suljettu | Hallituksen jäsen | - | 10 724 420 | - |
S Suljettu | Hallituksen jäsen | 25 615 103 | −950 804 | - |
Viimeksi päivitetty: 14. maalis 2024
Liittyvät toimialat
5Suorat suhteet
5- TA
Terje Andersen1951
ANDERSEN HOLDING AS, ANDERSEN EIENDOM FREDRIKSTAD AS, SMART ENERGY SYSTEMS AS, AGVA KRAFT AS, TREADE AS, 88 INVEST AS, TELINET ENERGI HOLDING AS, ISA NORGE AS, COOLWAYS NORGE AS, STABBURVEIEN 6 AS, TELINET INVEST AS, GRAND TERRASSE AS, TTA VIKEN AS, AD UTVIKLING AS, MANSTAD UTVIKLING AS, STABBURVEIEN 6 INVEST AS, SCANDIC CORNER AS, ENERGY SOLUTION HOLDING AS, VOLTHUB AS
Osakkeet omistaa Jan Petter Andersen
| Nimi | Osakesarja | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Jaa |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 0 | 3 877 049 | 75 % suoraan | |
2 773 125 | 247 963 | 28.93 % epäsuoraan | ||
4 358 905 | 1 650 190 | 28.93 % epäsuoraan | ||
68 758 354 | 6 962 551 | 26.62 % epäsuoraan | ||
395 901 207 | −7 619 992 | 23.85 % epäsuoraan | ||
0 | 8 737 026 | 23.85 % epäsuoraan | ||
0 | −26 660 226 | 23.85 % epäsuoraan | ||
0 | 44 946 | 19.29 % epäsuoraan | ||
0 | 196 192 | 19.29 % epäsuoraan | ||
Ordinære aksjer | 0 | 9 042 974 | 18.9 % suoraan 18.9 % epäsuoraan 7.5 % | |
0 | −427 467 | 14.47 % epäsuoraan | ||
1 281 804 | 442 092 | 14.47 % epäsuoraan | ||
2 309 776 | 501 886 | 14.47 % epäsuoraan | ||
703 400 | −238 442 | 14.47 % epäsuoraan | ||
608 138 | −1 667 930 | 14.47 % epäsuoraan | ||
184 200 | 15 214 700 | 14.47 % epäsuoraan | ||
229 604 660 | 44 358 318 | 8.71 % epäsuoraan | ||
M Suljettu | 0 | −85 465 | 8.71 % epäsuoraan | |
M Suljettu | 9 854 174 | 24 199 882 | 8.71 % epäsuoraan | |
239 971 963 | 9 628 891 | 8.71 % epäsuoraan | ||
98 850 | 880 099 | 8.71 % epäsuoraan | ||
3 216 145 | 7 071 327 | 8.71 % epäsuoraan | ||
M Suljettu | 0 | −377 227 | 8.71 % epäsuoraan | |
T Suljettu | 0 | 934 358 | 4.82 % epäsuoraan | |
18 701 681 | 7 832 106 | 1.61 % epäsuoraan | ||
169 805 773 | 6 550 616 | 1.22 % epäsuoraan | ||
Ordinære aksjer | 14 630 | 58 193 742 | 0.03 % suoraan 0.03 % epäsuoraan 8.68 % | |
B-aksjer A-aksjer | 432 278 432 278 | 59 851 712 59 851 712 | 21.07 % suoraan 28.93 % 7.87 % suoraan 28.93 % | |
1 677 870 | −2 967 646 | 17.3 % epäsuoraan | ||
1 741 926 | 2 678 224 | 14.47 % epäsuoraan | ||
0 | 714 964 | 14.47 % epäsuoraan | ||
M Suljettu | 0 | 2 287 | 8.71 % epäsuoraan | |
69 072 192 | 2 365 959 | 8.71 % epäsuoraan | ||
0 | 7 269 548 | 3.38 % epäsuoraan |
Rajattu suoriin omistusasemiin 0,5 % tai enemmän.
Viimeksi päivitetty: 30. loka 2026