Roolit
Johto
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Managing Director/CEO | - | 19 784 457 | 40 % epäsuoraan | |
| Managing Director/CEO | - | - | - |
Hallituksen tehtävät
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Chairman | 1 652 446 | 91 919 785 | 80 % suoraan | |
A Suljettu | Chairman | 3 287 791 | 9 376 147 | 40 % epäsuoraan |
D Suljettu | Board Member | 4 347 709 | −5 869 918 | 40 % epäsuoraan |
| Board Member | - | 19 784 457 | 40 % epäsuoraan | |
I Suljettu | Chairman | 3 575 572 | −1 519 992 | 40 % epäsuoraan |
| Chairman | 628 965 | 39 900 124 | 26.67 % epäsuoraan | |
| Board Member | - | −498 224 | 20 % epäsuoraan | |
| Board Member | 1 641 186 | −4 825 448 | 20 % epäsuoraan | |
| Board Member | 2 053 989 | −3 812 174 | 20 % epäsuoraan | |
| Board Member | 146 531 984 | 14 436 537 | 14.45 % epäsuoraan | |
| Chairman | - | −4 539 005 | 13.6 % epäsuoraan | |
| Board Member | 2 450 000 | 41 056 000 | 11.6 % epäsuoraan | |
| Board Member | - | 42 000 000 | 8.12 % epäsuoraan | |
| Board Member | - | 23 766 175 | 7.54 % epäsuoraan | |
| Board Member | - | 35 371 109 | - | |
| Chairman | 110 341 137 | 10 452 348 | - | |
| Board Member | - | - | - | |
| Board Member | 3 895 247 | −189 358 | - | |
| Board Member | - | - | - | |
| Board Member | - | - | - | |
| Chairman | - | - | - |
Viimeksi päivitetty: 23. helmi 2026
Liittyvät toimialat4
Suorat suhteet5
- BA
STABILO AS, PRESTÅSEN PARK AS, KLIMA OG BYGG HOLDING AS, GRANVOLL KA1 AS, AS INGAR NILSENS VEI 1, DÆLENGENGT 24 AS, HAGA & BERG AS, INGAR AS, GRANVOLL KA2 AS, PROSJEKT OG INVESTERINGSPARTNER AS, KOBH AS, BORETTSLAGET INGAR NILSENS VEI 1, DÆLENENGGATA 24 NÆRING AS, SKAPE PROSJEKT AS, DÆLENENGGATA 24 BRL
Osakkeet omistaa Øyvind Rosmer Berg
| Nimi | Osakesarja | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Jaa |
|---|---|---|---|---|
A Suljettu | 3 287 791 | 9 376 147 | 40 % epäsuoraan | |
D Suljettu | 4 347 709 | −5 869 918 | 40 % epäsuoraan | |
0 | 19 784 457 | 40 % epäsuoraan | ||
I Suljettu | 3 575 572 | −1 519 992 | 40 % epäsuoraan | |
628 965 | 39 900 124 | 26.67 % epäsuoraan | ||
1 224 766 | 2 185 500 | 21.1 % epäsuoraan | ||
0 | −498 224 | 20 % epäsuoraan | ||
1 641 186 | −4 825 448 | 20 % epäsuoraan | ||
2 053 989 | −3 812 174 | 20 % epäsuoraan | ||
11 839 675 | 3 602 229 | 17 % epäsuoraan | ||
146 531 984 | 14 436 537 | 14.45 % epäsuoraan | ||
0 | −4 539 005 | 13.6 % epäsuoraan | ||
2 450 000 | 41 056 000 | 11.6 % epäsuoraan | ||
S Suljettu | 1 038 725 | 784 422 | 11.55 % epäsuoraan | |
S Suljettu | 830 224 | 123 548 | 11.55 % epäsuoraan | |
E Suljettu | 0 | 3 143 554 | 11.55 % epäsuoraan | |
0 | 42 000 000 | 8.12 % epäsuoraan | ||
0 | 5 994 216 | 8.12 % epäsuoraan | ||
0 | 23 766 175 | 7.54 % epäsuoraan | ||
46 409 682 | 3 835 745 | 6.96 % epäsuoraan | ||
300 000 | 645 519 | 5.25 % epäsuoraan | ||
0 | 959 249 | 5.25 % epäsuoraan | ||
16 408 438 | −560 585 | 1.09 % epäsuoraan | ||
D Suljettu | NO0010070063 | 44 000 000 | 37 000 000 | 0.02 % suoraan < 0.01 % |
P Suljettu | NO0010199151 | 0 | 6 420 000 000 | < 0.01 % suoraan |
NO0012916131 | 37 664 000 | 691 411 000 | < 0.01 % suoraan | |
NO0010096985 | 72 543 000 000 | 41 090 000 000 | < 0.01 % suoraan | |
A-aksjer B-aksjer | 1 652 446 1 652 446 | 91 919 785 91 919 785 | 2.4 % suoraan 80 % 77.6 % suoraan 80 % | |
NO0010161896 | - | - | < 0.01 % suoraan |
Rajattu suoriin omistusasemiin 0,5 % tai enemmän.
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025