Roolit
Johto
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Managing Director/CEO | 1 939 400 | 22 371 870 | 25.04 % suoraan | |
| Managing Director/CEO | - | - | - |
Hallituksen tehtävät
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Chairman | 5 437 335 | 7 187 744 | 50 % suoraan | |
| Chairman | 1 939 400 | 22 371 870 | 25.04 % suoraan | |
| Chairman | 1 522 402 | 3 676 942 | 12.52 % epäsuoraan | |
| Alternate Member | - | −1 213 777 | 12.52 % epäsuoraan | |
| Chairman | 14 805 | 20 241 214 | - | |
| Chairman | 45 751 800 | 1 603 622 | - | |
| Board Member | 39 790 488 | 12 250 845 | - | |
| Participant with Pro Rata Liability (Shared Liability) | - | - | - | |
| Chairman | 73 777 362 | 1 989 100 | - | |
T Suljettu | Chairman | 16 985 881 | −281 615 | - |
A Suljettu | Chairman | - | - | - |
| Chairman | 34 997 365 | 676 821 | - | |
| Chairman | 22 215 592 | 746 401 | - | |
| Chairman | - | 288 805 407 | - | |
| Chairman | 2 116 291 | 7 933 037 | - | |
| Board Member | 84 067 705 | 21 109 855 | - | |
| Alternate Member | - | 24 622 508 | - | |
| Chairman | 22 994 518 | 10 580 203 | - | |
S Suljettu | Chairman | - | - | - |
| Chairman | 5 518 665 | 20 184 026 | - | |
| Chairman | 5 043 234 | 65 285 363 | - | |
| Chairman | 3 334 195 | 5 799 819 | - | |
V Suljettu | Participant with Joint and Several Liability (Full Responsibility) | 4 981 719 | 7 733 623 | - |
| Chairman | 2 644 192 | 1 148 638 | - |
Viimeksi päivitetty: 5. marras 2024
Liittyvät toimialat3
Suorat suhteet5
Osakkeet omistaa Bjørn Bydal
| Nimi | Osakesarja | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Jaa |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 5 437 335 | 7 187 744 | 50 % suoraan | |
Ordinære aksjer | 1 939 400 | 22 371 870 | 25.04 % suoraan | |
1 522 402 | 3 676 942 | 12.52 % epäsuoraan | ||
0 | −1 213 777 | 12.52 % epäsuoraan | ||
Ordinære aksjer | 8 170 724 | 1 869 561 | 0.4 % suoraan < 0.01 % |
Rajattu suoriin omistusasemiin 0,5 % tai enemmän.
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025