Roolit
Johto
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Managing Director/CEO | 144 000 | 202 680 | 100 % epäsuoraan | |
| Managing Director/CEO | 1 563 739 | 10 309 047 | 100 % suoraan | |
| Managing Director/CEO | 67 500 | 639 647 | 100 % epäsuoraan | |
| Managing Director/CEO | 180 000 | 144 109 | 100 % epäsuoraan | |
| Managing Director/CEO | - | 62 597 | 100 % epäsuoraan | |
| Managing Director/CEO | 5 604 919 | 932 295 | 50 % epäsuoraan |
Hallituksen tehtävät
| Nimi | Rooli | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Osakkeet |
|---|---|---|---|---|
| Chairman | 144 000 | 202 680 | 100 % epäsuoraan | |
| Chairman | 36 659 390 | 4 451 726 | 100 % epäsuoraan | |
| Chairman | 1 563 739 | 10 309 047 | 100 % suoraan | |
| Chairman | 67 500 | 639 647 | 100 % epäsuoraan | |
| Chairman | - | 62 597 | 100 % epäsuoraan | |
| Chairman | 23 134 185 | 483 309 | 100 % epäsuoraan | |
| Chairman | 180 000 | 144 109 | 100 % epäsuoraan | |
| Board Member | - | −92 894 | 50 % epäsuoraan | |
| Chairman | 5 604 919 | 932 295 | 50 % epäsuoraan | |
| Board Member | 234 029 | 21 553 | 25 % epäsuoraan | |
| Board Member | 1 516 158 | 4 409 856 | 4.44 % epäsuoraan | |
K Suljettu | Chairman | - | - | - |
| Chairman | - | - | - | |
| Board Member | - | - | - |
Viimeksi päivitetty: 24. maalis 2026
Liittyvät toimialat4
Suorat suhteet5
Osakkeet omistaa Henning Haugland
| Nimi | Osakesarja | Liiketoiminnan tuotot yhteensä | Oma pääoma yhteensä | Jaa |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 1 563 739 | 10 309 047 | 100 % suoraan | |
825 683 | −107 639 | 100 % epäsuoraan | ||
144 000 | 202 680 | 100 % epäsuoraan | ||
36 659 390 | 4 451 726 | 100 % epäsuoraan | ||
180 000 | 144 109 | 100 % epäsuoraan | ||
67 500 | 639 647 | 100 % epäsuoraan | ||
0 | 62 597 | 100 % epäsuoraan | ||
23 134 185 | 483 309 | 100 % epäsuoraan | ||
5 604 919 | 932 295 | 50 % epäsuoraan | ||
0 | −92 894 | 50 % epäsuoraan | ||
234 029 | 21 553 | 25 % epäsuoraan | ||
1 516 158 | 4 409 856 | 4.44 % epäsuoraan |
Rajattu suoriin omistusasemiin 0,5 % tai enemmän.
Viimeksi päivitetty: 2. kesä 2025