Roller
Bestyrelsesposter
| Navn | Rolle | Samlet driftsindtægt | Samlet egenkapital | Aktier |
|---|---|---|---|---|
| Bestyrelsesformand | - | 22.879 | 100 % direkte | |
| Bestyrelsesformand | 615.447 | -252.411 | 50 % indirekte | |
| Bestyrelsesmedlem | 737.499.000 | -17.020.000 | 5.86 % direkte | |
| Bestyrelsesmedlem | 3.701.260 | 18.201.550 | 5.86 % indirekte | |
| Bestyrelsesmedlem | 17.503.854 | 159.590.722 | 5.86 % indirekte | |
K | Bestyrelsesmedlem | - | 117.241.578 | - |
N | Bestyrelsesmedlem | - | 12.830.290 | - |
T Lukket | Bestyrelsesmedlem | - | 14.783.390 | - |
N Lukket | Bestyrelsesmedlem | - | - | - |
F Lukket | Bestyrelsesmedlem | - | 3.390.592 | - |
| Bestyrelsesmedlem | - | - | - |
Sidst opdateret: 10. okt. 2025
Relaterede brancher
5Direkte relationer
5Aktier ejet af Lars Gunnar Otterlei
| Navn | Aktieklasse | Samlet driftsindtægt | Samlet egenkapital | Del |
|---|---|---|---|---|
Ordinære aksjer | 0 | 22.879 | 100 % direkte | |
615.447 | -252.411 | 50 % indirekte | ||
Ordinære aksjer | 737.499.000 | -17.020.000 | 5.86 % direkte | |
77.929.988 | 7.621.904 | 5.86 % indirekte | ||
162.668 | -7.170.399 | 5.86 % indirekte | ||
0 | 36.383.947 | 5.86 % indirekte | ||
S Lukket | 0 | 102.000 | 5.86 % indirekte | |
11.620.091 | 34.732.301 | 5.86 % indirekte | ||
0 | 20.793.413 | 5.86 % indirekte | ||
3.701.260 | 18.201.550 | 5.86 % indirekte | ||
2.461.786 | 23.463.693 | 5.86 % indirekte | ||
601.651 | 186.864.207 | 5.86 % indirekte | ||
8.273.881 | 16.749.003 | 5.86 % indirekte | ||
0 | 21.521.119 | 5.86 % indirekte | ||
5.081.800 | 125.074.560 | 5.86 % indirekte | ||
7.990.000 | 11.638.698 | 5.86 % indirekte | ||
16.920.855 | 12.336.329 | 5.86 % indirekte | ||
177.106.288 | 26.710.757 | 5.86 % indirekte | ||
0 | -686.262 | 5.86 % indirekte | ||
123.167.653 | 7.159.789 | 5.86 % indirekte | ||
59.343.301 | 108.606.627 | 5.86 % indirekte | ||
N Under likvidation | 111.291.741 | -6.727.900 | 5.86 % indirekte | |
4.500 | 10.664.087 | 5.86 % indirekte | ||
0 | 297.149.624 | 5.86 % indirekte | ||
14.044.924 | 29.406.399 | 5.86 % indirekte | ||
528.864 | 3.405.135 | 5.86 % indirekte | ||
17.503.854 | 159.590.722 | 5.86 % indirekte | ||
R Lukket | 400.000 | -738.538 | 5.86 % indirekte | |
197.315.000 | 29.614.000 | 5.86 % indirekte | ||
0 | -49.509 | 5.86 % indirekte | ||
- | - | 5.86 % indirekte | ||
- | - | 5.86 % indirekte | ||
0 | 386.073 | 2.93 % indirekte | ||
S Under likvidation | 500.544 | -5.333.151 | 2.93 % indirekte | |
118.400.000 | 1.551.142 | 2.93 % indirekte | ||
461.245 | 2.763.225 | 2.93 % indirekte | ||
0 | -66.334.738 | 2.93 % indirekte | ||
81.000 | 9.857.920 | 1.95 % indirekte | ||
P Lukket | 0 | -478.303 | 1.35 % indirekte |
Begrænset til direkte ejerandele på 0,5 % eller mere.
Sidst opdateret: 30. okt. 2026